Ca Dell'Ambasciatore

  • 160 m²
  • 4 ložnice
  • 3 koupelny
  • 8 hostů
  • 4 postele

Umístěný ve čtvrti Venice Biennale v 25 minutách chůze od Most Ponte dell'Accademia, 160 m² apartmán Ca Dell'Ambasciatore se může ubytovat až 8 hostů. Tento apartmán s výhledem na zahradu zahrnuje 4 ložnic, 3 koupelen a kompletní kuchyni.

Ubytování se nachází 19 minut chůze od Divadlo Teatro Malibran. Centrum města je pouze 3 km daleko, a letiště Letiste Benatky - Marco Polo je 5 km daleko. Vinný bar Salvmeria je jen asi 250 metrů daleko. Tento apartmán Ca Dell'Ambasciatore poskytuje snadný přístup do Námořní historické muzeum.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Ca Dell'Ambasciatore Benátky
Biennale Ca Dario
Cena pouze pro mobilní zařízení

Biennale Ca Dario

8.7
Vynikající 189 recenzí
64 m od ubytování
USD 211 USD 190
za noc
Ca Zorzi - 2 Minutes From Biennale & Canal View - Ape G
Cena pouze pro mobilní zařízení

Ca Zorzi - 2 Minutes From Biennale & Canal View - Ape G

9.0
Výjimečný 19 recenzí
90 m od ubytování
USD 222 USD 200
za noc
Corte Formenta Home - Canal View
Cena pouze pro mobilní zařízení

Corte Formenta Home - Canal View

9.6
Skvělý 16 recenzí
112 m od ubytování
USD 287 USD 258
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Letiste Benatky - Marco Polo
    24 km

    Vlaková nádraží

    Venice Santa Lucia Train Station
    2,7 km

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování

    Služby v ubytování

    • VIP přihlášení/ odhlášení

    Možnosti stravování

    • Venkovní jídelní kout

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice
    • Kuchyňské potřeby

    Pro děti

    • Dětské postýlky

    V pokojích

    • Klimatizace
    • Topení
    • Sedací kout
    • Patio
    • Terasa
    • Zahradní nábytek
    • K dispozici čaj a káva
    • Jídelní stůl
    • Žehlení

    V koupelně

    • Pračka
    • Toaletní potřeby zdarma

    Zařízení

    • LCD TV

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě
    • Detektory kouře
    • Hasicí přístroje
    • Přístup pomocí klíče

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 14:00 do 20:00
    Odhlášení: do 10:00
    Číslo licenceIT027042C2UHFRQ4IW,M0270429577
    • Informace o přistýlkách
    • V pokoji nelze umístit přistýlku.
    Často kladené otázky
    • Kde je apartmán Ca Dell'Ambasciatore umístěn?
      Apartmán Ca Dell'Ambasciatore se nachází v blízkosti Benátský arzenál.
    • Jaké atrakce jsou v blízkosti apartmán Ca Dell'Ambasciatore apartmán?
      Mezi oblíbené atrakce poblíž apartmán Ca Dell'Ambasciatore apartmán patří Bezcelní obchod T Fondaco Dei Tedeschi, což se nachází 20 minut chůze.
    • Kolik stojí pobyt v apartmán Ca Dell'Ambasciatore?
      Noční pobyt v apartmán Ca Dell'Ambasciatore bude stát 783 €.
    • Jsou v blízkosti toto ubytování typu apartmán nějaké stravovací zařízení?
      Mezi restaurace v blízkosti toto ubytování typu apartmán patří restaurace la nuova perla a Sottoprova, které se nacházejí jen asi 5 minut chůze.
    • Jak velký je toto ubytování typu apartmán?
      Toto ubytování typu apartmán má 160 m².

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Letiste Benatky - Marco Polo
    24 km

    Vlaková nádraží

    Venice Santa Lucia Train Station
    2,7 km

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Ca Dell'Ambasciatore Benátky

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít